Supportersvereniging Blauw-Zwart
Vitesse'22 - Castricum

De oude beamer zat in zijn 10e levensjaar. Zeker het afgelopen jaar raakte de beamer zijn scherpte kwijt ondanks het vele onderhoud en inspanningen door Nico Veldt om het scherptebeeld zo goed mogelijk te houden (schoonmaken van filters en spiegels en vervangen van lampen). Tijd dus om deze te vervangen.

Bij navraag bij drie onafhankelijke beamerexperts kregen wij te horen dat de levensduur van een Beamer met 10 jaar wel ongeveer over is. Na overleg met bestuur hebben wij Jos Zonneveld van Beeld & Geluid opdracht gegeven een beamer te leveren. Samen met Nico Veldt heeft Jos Zonneveld de beamer geïnstalleerd. Het resultaat is nu weer oogverblindend.

De vervangen beamer is destijds gesponsord door supportersvereniging Blauw-Zwart, tegelijk met allerlei nieuw geluidsapparatuur in onze kantine. Omdat een perfecte beeldkwaliteit ook in het belang is van de supporters heeft het bestuur van Blauw-Zwart ook dit keer besloten de kosten voor de nieuwe beamer volledig voor hun rekening te nemen.

error: Alert: Content is protected !!